BMW 21. řada: Jaká auta zahrnuje?
|

BMW 21. řada: Jaká auta zahrnuje?

V dnešní době se mnoho automobilových gigantů snaží redefinovat top of the line technologii a luxus ve svých vozech. BMW, jedna z nejprestižnějších značek automobilů na světě, není výjimkou. Baví nás představit vám novou BMW 21. řadu a prozkoumat, jaká auta tato edice zahrnuje. Jste připraveni na cestu novou érou luxusního automobilismu? Přečtěte si dále, abyste zjistili více!
21. řada BMW: Přehled nových modelů

21. řada BMW: Přehled nových modelů

V 21. řadě BMW se můžete těšit na několik nových a inovativních modelů, které budou jistě oslovovat milovníky luxusních vozů. Mezi hlavní novinky patří:

 • BMW M3 – ikonický sportovní sedan s výkonným motorem a závodními technologiemi.
 • BMW X7 M50i – luxusní SUV s elegantním designem a prvotřídním interiérem.
 • BMW i4 – elektrické auto s dlouhou dojezdovou vzdáleností a futuristickým designem.

Tyto nové modely přinášejí pokročilé technologie, špičkový design a nekompromisní výkon, který svědčí o špičkové kvalitě značky BMW.

Trendy design a inovativní technologie

Trendy design a inovativní technologie

BMW 21. řada je synonymem pro spojení luxusu, inovativní technologie a trendového designu. Tato série vozidel zahrnuje high-end automobily, které splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

V rámci 21. řady si můžete vybrat z široké škály modelů, včetně luxusních sedanů, elegantních kupé a výkonných SUV. Každé vozidlo je vybaveno nejnovějšími technologickými vychytávkami, které vám zaručí pohodlnou a bezpečnou jízdu na každém kilometru.

Nezáleží na tom, zda preferujete stylový design, sportovní výkon nebo pokročilé asistenční systémy – BMW 21. řada má pro každého něco speciálního. Přesvědčte se sami a dejte svému životnímu stylu nový rozměr s těmito špičkovými automobily.

Výkonné motory a úsporná spotřeba paliva

Výkonné motory a úsporná spotřeba paliva

jsou klíčovými faktory při výběru nového auta. BMW 21. řada je skvělou volbou pro ty, kteří si cení jak výkonu, tak i efektivity palivového hospodaření.

Součástí této série jsou moderní automobily vybavené nejnovějšími technologiemi, které zaručují skvělý výkon a zároveň minimalizují spotřebu paliva. Mezi auta patřící do BMW 21. řady patří:

 • BMW 3 řady – sportovní sedan s výkonnými motory a inteligentním systémem úspory paliva
 • BMW 5 řady – luxusní limuzína s dynamickým pohonem a efektivním využitím paliva
 • BMW X3 – kompaktní SUV s robustním motorem a nízkou spotřebou paliva

Model Výkon (kW) Spotřeba (l/100km)
BMW 3 řady 180 5.8
BMW 5 řady 225 6.2
BMW X3 210 6.5

Elegance a luxus ve všech provedeních

Elegance a luxus ve všech provedeních

V dnešní době se stále více lidí uchyluje k luxusním automobilům, které jim poskytují nejen spolehlivý a výkonný vůz, ale také špičkový design a eleganci. Jednou z nejoblíbenějších značek mezi nadšenci luxusních vozidel je BMW. A právě nová 21. řada těchto aut přináší do stávajícího trhu nové modely s dokonalým spojením elegance a luxusu ve všech jejich provedeních.

Od sportovních sedanů až po luxusní SUV, 21. řada BMW zahrnuje širokou škálu vozidel pro každého milovníka luxusních automobilů. Mezi ty nejvýznamnější patří modely jako BMW 7 Series, BMW X7 nebo BMW 8 Series, které se pyšní nejen svým prvotřídním provedením, ale také nejmodernějšími technologickými a bezpečnostními prvky.

Model Typ Motorizace
BMW 7 Series Sedan V8
BMW X7 SUV Inline-6
BMW 8 Series Coupé V12

Prostorný interiér a pohodlné sedadla

Prostorný interiér a pohodlné sedadla

BMW 21. řada zahrnuje širokou řadu vozů, které se vyznačují prostorným interiérem a pohodlnými sedadly. V této sérii najdeme luxusní limuzíny, rodinné SUV a sportovní kabriolety, které splňují nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Díky preciznímu zpracování a moderní výbavě se jedná o vozy, které nabízejí komfort a styl za volantem.

V interiéru vozů z řady 21 se můžete těšit na kvalitní materiály, elegantní design a praktické uspořádání ovládacích prvků. Pohodlí při jízdě je zajištěno ergonomickými sedadly s možností individuálního nastavení a dostatkem místa pro cestující i zavazadla. Díky inteligentnímu využití prostoru se jedná o auta, ve kterých se budete cítit jako doma, ať už jedete na dlouhou cestu nebo jen do práce.

Srovnání s konkurenčními značkami na trhu

Srovnání s konkurenčními značkami na trhu

21. řada BMW je ztělesněním luxusu a inovace. V porovnání s konkurenčními značkami na trhu nabízí ty nejmodernější technologické vymoženosti a špičkový design. Auta z 21. řady BMW jsou synonymem pro vysokou kvalitu a výkon.

V porovnání s konkurencí se vyznačují:

 • Unikátním styl – BMW se vždy pyšnilo elegantním a sportovním designem, který zaujme každého.
 • Špičkovou technologií – BMW vždy drží krok s nejnovějšími technologickými trendy a přináší svým zákazníkům ty nejlepší inovace.
 • Výkonností – BMW auta jsou synonymem pro sílu a výkon, který přináší nezapomenutelný zážitek z jízdy.

Značka Styl Technologie Výkon
BMW Elegantní a sportovní Nejmodernější technologické vybavení Vysoký výkon
Audi Moderní a precizní Technologicky vyspělé, ale zaostává za BMW Dobrý, ale nesrovnatelný s BMW
Mercedes-Benz Luxusní a elegantní Vysoká technologická výbava Výkonné, ale méně sportovní než BMW

Rozbor cenového rozpětí a dostupných výbav

Rozbor cenového rozpětí a dostupných výbav

V 21. řadě BMW najdete široký výběr automobilů s různými cenovými rozpětími a dostupnými výbavami. Od luxusních sedanů po sportovní kabriolety, tato série nabízí něco pro každého. Zde je pár modelů, které můžete očekávat v této řadě:

 • BMW 3 řady: Kombinuje eleganci s výkonem a nabízí skvělý poměr ceny a výkonu.
 • BMW 7 řady: Luxusní sedan s prvotřídním vybavením a nejmodernější technologií pro pohodlnou jízdu.
 • BMW Z4: Sportovní kabriolet, který vám poskytne adrenalinový zážitek na každé zatáčce.

Nezáleží na tom, zda hledáte rodinné auto, pracovní limuzínu nebo zábavný vůz na víkendové výlety, 21. řada BMW má něco, co vás zaujme.

Závěrem

Doufáme, že tento článek vám poskytl užitečné informace o nové řadě BMW 21. Pokud máte rádi luxusní a výkonná auta, určitě nebudete zklamáni výběrem, který tato řada nabízí. Od elegantních sedanů až po sportovní SUV, BMW 21. řada má něco pro každého milovníka automobilů. Nezapomeňte sledovat naše další články, protože se zaměříme na další zajímavosti z automobilového průmyslu. Děkujeme za váš zájem a ozvěte se s námi, pokud máte nějaké dotazy nebo poznámky!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *