Kontakty

 Pokud máte dotazy, nápady na články, nebo jen chcete poslat vtipný příběh z vašich automobilových dobrodružství, jste na správném místě!

Jak nás můžete kontaktovat

Pro všechny vaše návrhy, dotazy nebo pokud jste našli chybu ve výfuku našeho obsahu (ano, i to se může stát), napište nám na: info@autoarenakolin.cz. Slibujeme, že odpovíme rychleji, než váš automobil zrychlí z 0 na 100 km/h!


Zásady ochrany osobních údajů

Často Kladené otázky


Než nás kontaktujete, mrkněte na naši sekci Často kladené otázky (FAQ). Možná zjistíte, že odpověď na vaši otázku už čeká na vás rychleji, než se řekne „přeplňovaný motor“.

Ať už máte nápad na článek nebo chcete sdílet svůj příběh, rádi vás vyslechneme! Pošlete nám e-mail na kontakt@autoarenakolin.cz s krátkým shrnutím vašeho nápadu.

Samozřejmě! Sdílení našeho obsahu je vítáno. Nezapomeňte nás tagovat, abychom mohli vidět vaše příspěvky.

Pro informace o reklamních možnostech nás prosím kontaktujte na marketing@autoarenakolin.cz. Nabízíme širokou škálu reklamních formátů přizpůsobených vašim potřebám.

Ano, velmi rádi zvážíme všechny návrhy na spolupráci. Prosím, pošlete nám detaily vašeho návrhu prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře.

Na našem webu najdete také kontaktní formulář. Je to rychlý a snadný způsob, jak nám zanechat zprávu. Ať už máte dotaz nebo chcete sdílet svůj oblíbený bezlepkový recept, těšíme se na vaše zprávy.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800